Мектептің педагог мамандары

Жөні

Аты

Әке-аты

Мамандығы

Əмір

Гүлдана

Дене шынықтыру

Ағатаева

Айнұр

Умбетқалиқызы

бастауыш

Айтжанова

Айгүл

Багитовна

Орыс тілі

Акмамбетова

Салтанат

Бердешовна

Бастауыш

Ақболаева

Жадра

Шортанбаевна

Бастауыш

Атаджанова

Венера

Убайдуллақызы

сызу, сурет

Әзірбай

Жұбандық

дене

Әмірхан

Раушан

Теңелбайқызы

бастауыш

Бабаназаров

Айболат

Ерсайынович

Технология

Баданов

Набий

Едигеевич

дене

Байбосынова

Гүлнар

Қисарқызы

қазақ тілі мен әдебиеті

Байесенова

Айгерим

Рус язык

Бекберген

Назым

ағылшын

Бекмағанбетова

Дана

Математик

Бекова

Мейрамгүл

география

Бижанова

Балия

Тітірбайқызы

тарих

Бурбасова

Гүльден

Айтмуратовна

рус. язык

Дәрменова

Ақбөбек

Қылышбекқызы

химия

Джиреншиева

Гульмира

Урынбасаровна

орыс тілі мен әдебиеті

Досжанова

Анар

Аскаровна

дене

Досқалиева

Гүлнар

Төлегенқызы

математика

Дуйсебекова

Айнур

биолог

Дуйсенбаева

Акшолпан

Ағылшын тілі

Едигеева

Асия

Танатаровна

орыс тілі

Ерболғанова

Лаура

Ерболғанқызы

өзін өзі тану

Есиркепов

Исатай

Утегенович

Қазақ тілі

Есқали

Баян

Көпжасарқызы

өзін өзі тану

Еспулаева

Ақкүміс

Маратқызы

География

Жалғасбаева

Айжан

Қаршығақызы

бастауыш

Жарылғасинова

Гүлшат

бастауыш

Жеңіс

Асем

Биолог

Жетибаева

Айганым

Буркитбаевна

бастауыш сынып мұғалімі

Жиреншиева

Жанар

Айтқалиқызы

бастауыш

Жомартова

Базар

бастауыш

Жұмағали

Жұлдыз

Алпысбайқызы

Бастауыш

Изтлеуов

Боранбай

Куттымурадович

дене

Каджаева

Акжан

Игиликовна

матем

Карабала

Менсулу

бастауыш

Кенесбаева

Гулнара

Коныратбаевна

матем

Кошкимбаев

Аллаберген

Турарович

дене

Куватбаева

Каншайым

Кокенбаевна

физика

Қабышева

Амангүл

Бастауыш

Қалмағамбетова

Айкүміс

ағылшын тілі, психолог

Қдыршаева

Ақмарал

Әбілталіпқызы

орыс тілі мен әдебиеті

Қожалақова

Айгүл

Ашықбайқызы

ағылшын тілі

Қожалықова

Аягөз

Қуанышқызы

тарих

Қонкабаева

Гаухар

Турдымухановна

тарих

Құлжанова

Жадыра

Сақыпжанқызы

бастауыш сынып мұғалімі

Майлыбай

Есбосын

Дене шынықтыру

Мамакова

Айгерим

Пулатовна

Математика

Маман

Несібелі

Биолог

Махметова

Шахида

музыка

Меңдіхан

Рабиға

Мамайқызы

ағылшын тілі

Муимова

Дамира

Кармысовна

бастауыш

Муса

Жұлдыз

бастауыш

Муханова

Алма

Кенжеғалиқызы

бастауыш

Нурмаганбетова

Жансая

Бисенгалиевна

бастауыш

Нұрмағанбетова

Индира

Жұмажанқызы

бастауыш

Ордабай

Гүлжайна

Махамбетқызы

қазақ тілі

Орын

Ақжүніс

Қайыржанқызы

ағылшын

Сайынова

Асем

қазақ тілі

Самамбетова

Гүлпаш

Жумажановна

қазақ тілі мен әдебиеті

Сатаева

Моншақ

Қазтұрғанқызы

математика

Сахиева

Озипа

Жанабергеновна

технология

Сейтахметова

Жадыра

Болысбайқызы

бастауыш

Сейтмұқанова

Алтынай

бастауыш

Сембаева

Нұрбақыт

Дене шынықтыру

Сұлтанова

Кәмшат

Мұратқызы

география

Тажибаев

Табынбай

география

Тайпақова

Жадыра

информатик

Тасымова

Айкерим

Таяновна

Математика

Тауекелов

Нурпеис

Дуйсенбаевич

дене

Тәжібаев

Алдияр

Шепікбайұлы

География

Тәтіш

Асемхан

Латипқызы

ағылшын

Токтасинова

Ұлжан

Шамшединқызы

Бастауыш

Төлегенова

Айсұлу

бастауыш

Тулегенова

Айшагул

Закирбаевна

бастауыш

Туленова

Аймекен

Сағиденқызы

қазақ тілі

Туякова

Рысгул

Докторхановна

бастауыш

Тұрабаева

Сара

Нәрешбекқызы

қазақ тілі мен әдебиеті

Тұрарбек

Жұлдыз

Тұрарбекқызы

Информатика

Тұяқова

Назым

Бастауыш

Түркменбай

Саягүл

Шынжырбекқызы

бастауыш

Умбетова

Светлана

Коптлеуовна

қазақ тілі

Урдекова

Гүлжан

Колшеевна

қазақ тілі мен әдебиеті

Урдекова

Гульнар

бастауыш

Утесинова

Назгул

Ергалыевна

ағылшын

Хайруллина

Мубина

Құлбатырқызы

бастауыш

Хусенбаева

Улболсын

химия

Шагиров

Қуаныш

Дюсембаевич

технолог

Шамшадинова

Санимкул

Наурызбаевна

дене тәрбиесі

Шотова

Рая

Жетибаевна

Дене

Ыбраева

Рауан

Қуанышқызы

орыс тілі

Ымханова

Құмар

информатик

Жөні

Аты

Әке-аты

Мамандығы